Fotograf opinie

Bardzo polecam profesjonalnego fotografa Pana Grzegorza przemiły człowiek☺ Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Grzegorza . Piękne zdjęcia album przepiękny .Myślę że 5 gwiazdek to za mało .☺☺

Urszula Pieklik

Ocena 5 to mało, za to co Grzesiu zrobił pobiło wszystko, nie miał łatwego zadania ale sprostał je aż nadto, jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy na weselu jak i finału z zaprezentowanego materiału ,polecam go wszystkim nie dość ze super to jeszcze szybko ,jest godny polecenia 🙂 🙂

Piotr Warsicki

Polecamy współpracę z firmą geniusFOTOSTUDIO. Bardzo kreatywne i ciekawe kadry. Elastyczny fotograf który wie co zrobić ze sprzętem który trzyma w ręku. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za współpracę.

Student Band Music - właściciel Roland Huć

Zdecydowanie polecam Pana Grzegorza. 🙂 Wspaniałe zdjęcia. Jesteśmy zadowoleni z usług. Rozmowy prowadzone są na luzie, wszystko zostało wyjaśnione w czasie pierwszej rozmowie. Szybka realizacja zdjęć. Pełne zaangażowanie. Jeszcze raz polecam.

Paulina Pluta

super ! POLECAM

Daniel Kowalski

Pan Grzegorz to profesjonalny fotograf. Bardzo dobry kontakt, zaangażowany, sympatyczny. Zdjęcia robi przepiękne 😀 Bardzo polecam!!! Jak szukacie dobrego fotografa to tylko on 😉 Nie pożałujecie.

Wioletta Zawada

Polecam ,usługi na najwyższym poziomie

Zbyszko Niedźwiecki

pięknie..

Monika Zawada

Dziękuję za tak wspaniałą usługę w postaci wykonania zdjęć z chrztu mojej córki. Album cudo. Polecam to studio i Pana Grzegorza. Perfekcjonista w każdym calu a na dodatek stoicki spokój i niespotykanie podejście do dzieci.

Dziękuję i polecam.

Ania Wędzik

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i zadowalający efekt w postaci pięknych zdjęć 😉 Polecam!

Marlena Maja Kaletka

Świetna robota! Miło i profesjonalnie, polecam zdecydowanie!

Mikołaj Zieliński

Zdecydowanie polecamy geniusfotostudio.

Goście ślubno-weselni po obejrzeniu zdjęć reagowali jednakowo „Wow, ale świetne zdjęcie, kiedy on je zrobił, nawet go nie widziałem/am!”. Właśnie głównie za umiejętność „wtopienia się” w otoczenie jesteśmy wdzięczni – absolutnie nie poczujecie nawet obecności obiektywu (a uwierzcie, jestem na to bardzo wrażliwa). Z drugiej strony jednak, chcieliśmy żeby zrobił nam zdjęcie z kimś konkretnym, w konkretnym ujęciu czy też scenerii, nagle się okazuje, że jest tuż obok gotowy spełnić każde nasze fotograficzne życzenie 😉

Jeżeli chodzi o sesję w plenerze to Pan Grzegorz był otwarty na wszelkie nasze pomysły i potrafił poradzić sobie nawet z taką osobą jak ja, czyli unikającą obiektywu jak ognia i nie potrafiącą się nigdy porządnie ustawić do zdjęcia, mówił bądźcie tylko naturalni a resztę ja już zrobię.

Jakości zdjęć nie muszę chyba zachwalać, wystarczy jeśli napiszę, że nasze zdjęcia były nawet lepsze od tych prezentowanych na stronie internetowej.

Dodam jeszcze tylko, że cała współpraca przebiega w przemiłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze

Ania Goźdźińska

Polecam 😉 szybki i sprawny serwis na wysokim poziomie.

Bardzo miła obsługa

Ewelina Wisniowska

Polecam Pana Grzegorza.

Szliśmy na spotkanie z myślą że jeszcze nie podejmiemy żadnej decyzji i spotkamy się jeszcze z kilkoma fotografami, ale muszę przyznać że powalił nas Pan na kolana.

Spotkanie trwało jakieś 3 godziny i nigdzie wcześniej nie dowiedzieliśmy się tylu rzeczy co na nim. Pan Grzegorz ma przeogromną wiedzę i doświadczenie to było słychać już po 5 minutach rozmowy. Omówił nam wszystko od a do z. Wyjaśnił nam i odpowiedział na nasze wszystkie pytania. Czasami głupie, ale dla nas to pierwszy raz i nie wiemy co i jak.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość wobec nas.

Zaprezentował przepiękne fotoalbumy i odbitki (zdjęcia już widzieliśmy na stronie), w rzeczywistości zrobiły na nas ogromne wrażenie. Zdjęcia są wyrażane nasycone kolorami (a nie blade jak u innych). Fotoalbumy przepiękne z najwyższej półki.

Bez namysłu podpisaliśmy umowę i już wiemy że jesteśmy w pewnych i bezpiecznych a przede wszystkim profesjonalnych rękach. Teraz tylko czekamy na naszą sesję narzeczeńską a potem na ślub 🙂.

Polecamy wszystkim, umówcie się i sprawdźcie sami naprawdę warto

A i dziękujemy za ten 10% RABAT

Piotr Wiśniewski

Mieliśmy już okazję pracować z Panem Grzegorzem jak w przeszłości również z innymi fotografami. Ale jeśli chodzi o pomysł, wykonanie, doświadczenie i termin realizacji to Pan Grzegorz bije innych na głowę. U innych fotografów czeka się tygodniami a częściej miesiącami na zdjęcia i fotoksiążki.

Pan Grzegorz wykonywał zdjęcia na chrzcie naszej córki Leny.

W geniusFOTOSTUDIO czekaliśmy 3 dni na zdjęcia które były w profesjonalny sposób z retuszowane, obrobione. Wszystko było dostępne na prywatnej galerii, więc nie musieliśmy się specjalnie spotykać aby je odebrać. Na album czekaliśmy tylko następne 5 dni. Rewelacja od dnia chrztu do dnia otrzymania gotowych zdjęć nagranych na płycie, albumu i odbitek minęło tylko 10 dni.

Jeśli chodzi o samą pracę i wykonywanie zdjęć – jestem pod wielkim wrażeniem. Prosiliśmy Pana Grzegorza aby został troszkę dłużej i nie było żadnego kłopotu z tym. Wykonał zdjęcia nam naszej córce i całej rodzinie. Nasza rodzina była zdumiona jego profesjonalizmem i podejściem do sprawy. Do tej pory wspominają Pana i na pewno w przyszłości skorzystają z Pana usługi – my również.

Teraz o albumie. Pierwszy raz widziałam tak pięknie wykonany album. Oprawiony w ekoskóre z obszyciem, podpiswm i okienkiem za specjalną szybką na okładce i tłumaczył nam Pan że środki strony są grube bo to specjalny materiał światłoczuły. Zdjęcia są rozmieszczone rewelacyjnie z opisem itd. Jakość porażająca i kładzie konkurencję na kolana szczególnie za tą cenę.

Inni fotografowie za wykonanie zdjęć na chrzcie chcieli taką samą kwotę ale bez albumu tylko same zdjęcia bądź album o 100 razy droższy niż u Pana. A poza tym nikt nie oferuje takiej usługi jak Pan, czyli mini sesja przed chrztem potem zdjęcia z chrztu a następnie jeszcze zdjęcia na przyjęciu po chrzcie.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Panu za tak wspaniałą robotę i na pewno spotkamy się na roczku Leny.

A wszystkim polecam geniusFOTOSTUDIO z całego serca. Naprawdę warto.

Julia Kowalska

Pan Grzegorz jest przemiłym człowiekiem i bardzo profesjonalnym fotografem. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją czego dowodem są niesamowite zdjęcia. Przy najbliższej okazji napewno skorzystamy z jego usług kolejny raz. Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas i przepiękną pamiątkę

Monika Sadownik

Pełen profesjonalizm!!! Firma w 100% godna polecenia!!!

Wojciech Gwizd

Na wstępie dziękuję Panu za spotkanie, które zorganizował Pan dla nas przed ślubem i wyjaśnił krok po kroku jak to wszystko wygląda. Byliśmy laikami w tych sprawach (to był nasz pierwszy raz 🙂 ). Od razu, już po kilku minutach wiedzieliśmy że to był dobry wybór – trafiliśmy do prawdziwego profesjonalisty.

Dziękuję Panie Grzegorzu za tak nie powtarzalne chwile podczas sesji plenerowej z naszego ślubu, jak również w dniu ślubu. Jeszcze się nie spotkałam z tak profesjonalnym podejściem fotografa do wykonania zdjęć. Jak to Pan ogarnia, że wszystko jest tak perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik?

Chwiałam również podziękować za tak stoicki spokój i ciepłe słowa z Pana strony podczas samego ślubu. Wraz z mężem od razu poczuliśmy się pewniej i bez obaw że coś wyjdzie nie tak. (Oczywiście było perfekcyjnie 🙂 )

A na koniec te albumy – BAJECZNE. Jeszcze takich nie widzieliśmy, a cała rodzina zachwycona.

Podsumowując Pana w kilku słowach – Pełen perfekcjonizm, spokój i opanowanie oraz mnóstwo przydatnych sugestii i wiedza niespotykana u fotografów.

  1. Pozdrowienia od naszych rodzin i podziękowania za tak wspaniałe zdjęcia z foto-budki (a to była niespodzianka hihihi).

Jeszcze raz wszystkim nowożeńcom szukającym fotografa na ślub z całego serca polecam geniusFOTOSTUDIO i Pana Grzegorza nie zawiedziecie się !!!

Magdalena Kuźniar

Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Pańskiego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Pańskiej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje najlepszego fotografa, odpowiedzielibyśmy: studio fotograficzne geniusFOTOSTUDIO!

Michał Anioł

Miła i bardzo owocna współpraca, cudowne zdjęcia i super atmosfera. Na pewno skorzystam jeszcze raz i polecam wszystkim zainteresowanym.

Grzegorz Hasenuk

Panie Grzegorzu jest Pan absolutnym czarodziejem.
Naprawdę potrafi pan zaczarować wspomnienia. Dzięki Panu nasz ślub będziemy mogli wspominać w tych znakomicie skomponowanych prezentacjach i zdjęciach, wyważonych i artystycznych.
Naprawdę jesteśmy zaskoczenie ilością pracy i serca jaką włożył Pan w zaczarowanie nam naszych ślubnych wspomnień. Bardzo Panu dziękujemy.
Za 10, 20, 30, a może nawet za 40 lat będziemy mogli usiąść na kanapie, oglądać zdjęcia i wspominać jak byliśmy tego dnia szczęśliwi, a to wszystko dzięki geniusFOTOSTUDIO.
Dzięki 🙂
PS. my też na pewno się jeszcze spotkamy…

Marta Wiśniewska

Jestem bardzo zadowolony z usług geniusFOTOSTUDIO,. Pan Grzegorz jest profesjonalnym fotografem, który potrafi dostosować się do potrzeb klienta.  Nasze biuro podróży zamówiło sesję zdjęciową dla potrzeb marketingowych i wizerunkowych firmy. Dzięki wprawnemu oku, umiejętnościom i cierpliwości Pana Grzegorza efekty wyszły doskonałe. Dodatkowo słowa uznania należą się za aktywny kontakt, bardzo krótki termin obróbki zdjęć i atrakcyjną cenę usług. Polecam każdemu!

Marcin Hutyra - właściciel Wroclaw Sightseeing Tours

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć że geniusFOTOSTUDIO to firma, którą powinno się polecać wszystkim znajomym. Współpraca z Wami dała Nam wiele satyfsakcji, a jej efekty przerosły Nasze oczekiwania. 🙂 Do wszystkich, którzy szukają profesjonalistów od fotografii – nie musicie już dalej szukać! Trafiając do geniusFOTOSTUDIO rozpoczynacie pracę z ludźmi, którzy wykonają profesjonalnie swoją usługę w bardzo przyzwoitych cenach. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z szerokiej gamy usług tej firmy. Osobiście powiedzieliśmy już sobie „do zobaczenia”, bo na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych usług. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie. 🙂

Maciej Kozaryn

Współpraca z geniusFOTOSTUDIO to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które zostały uwiecznione na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to czas wspaniałej zabawa w miłej atmosferze. Jestem pod wielkim wrażeniem, za co oboje wraz z mężem bardzo dziękujemy. POLECAM

Kornelia Mielczarek

Warto! Polecamy z całego serca:)

Joanna Ryn

Dziękujemy za piękne zdjęcia zarówno na ślubie jak i na sesji w plenerze oraz mila współprace. Pan Grzegorz cechuje się bardzo dobrym wyczuciem sytuacji, kreatywnością i jest praktycznie niezauważalny w trakcie wykonywania swojej pracy. Pełen profesjonalizm.Szczerze polecamy;)

Ewelina Litwicka

Pełen Profesjonalizm i mega cena w porównaniu z Konkurencja!!;)Polecam na 1000% z Żona jesteśmy Mega zadowoleni;) Napewno Skorzystamy z Usług GENIUSFOTOSTUDIO…Pozdrawiamy Serdecznie

Miłosz Kutela

Bardzo polecam to studio.Niesamowite i w pełni profesjonalne podejście fotografa do klienta. I jeszcze raz dziękuje za piękne zdjęcia z naszego ślubu.

Joanna Dzięgiel-Brezwan

Grzegorz Mierzejewski jest bardzo sympatyczna osobą z super podejsciem do dzieci i ich rodziców;)Sesja w cudnej atmosferze pełnej usmiechów i radosci.Ekstra zabawa,a rezultat w postaci pieknych zdjec:) Utrwalone tak ulotne chwile….Szczerze polecam,to piekna pamiatka dla nas i naszych dzieci;))

Anna Królik

Świetne podejście do dzieci!!! Podczas sesji nikt się nie nudził. Zdjęcia są prześliczne i profesjonalne!!! Polecam serdecznie

Erwin Królik

Wspaniały fotograf. Pełen pasji. Polecam wszystkim pełen profesjonalizm. Zdjęcia nieziemskie, po prostu cudowne. Jeszcze raz POLECAM!!!

Grzegorz Pileluk

Chciałabym podziękować studiu fotograficznemu geniusFOTOSTUDIO za wykonanie tego fotoreportażu z chrztu naszego synka Wojtusia. Pełen profesjonalizm, w każdym calu. Wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik. Jeszcze dzień przed chrztem otrzymaliśmy telefon od Pana fotografa w celu potwierdzenia i omówienia ponownie szczegółów tej uroczystości.

W dniu chrztu Pan Grzegorz (fotograf) przyjechał 2 godz przed mszą, wykonał pełną i zarazem wspaniałą sesję w domu (z całym sprzętem: lampy itd., przywiózł chyba całe studio, hihi). Następnie zdjęcia były robione w kościele a następnie ku mojemu zaskoczeniu pojechaliśmy jeszcze na sesję w plenerze.

Rewelacja otrzymaliśmy płytę ze zdjęciami (około 350 zdjęć) i przepiękną fotoksiążkę. Ale to wspaniała pamiątka.

Jeśli poszukujecie profesjonalnego fotografa to z całym sumieniem mogę polecić Pana Grzegorza i geniusFOTOSTUDIO.

Naprawdę warto!!!

Anna Borowiak

Chcieliśmy serdeczne podziękować Panu Grzegorzowi za rewelacyjne zdjęcia, które dla nas i naszego syna wykonał. Zdjęcia profesjonalne i z pomysłem, takich jakich szukaliśmy. Pan Grzegorz przesympatyczny, atmosfera podczas zdjęć bardzo miła i na luzie. Polecamy wszystkim!!!

Ula Sługocka

Dziękuję bardzo za usługę. Tak profesjonalnego fotografa jeszcze nie spotkałem. Polecam wszystkim jego usługi. Od pierwszej minuty (wykonania telefonu) zostaliśmy potraktowani w pełni profesjonalnie. Całość sesji przebiegła sprawnie, w przemiłej atmosferze. Ja i moja żona wraz z dziećmi jesteśmy w szoku że to tak wspaniale wyglądało. A efekt końcowy, zapiera dech (foto-książka jest nieziemska – pamiątka do końca życia). Nie dość że dostaliśmy kilka odbitek gratis (gdzie indziej jest to niemożliwe – z doświadczenia wiem) to otrzymaliśmy również 10% zniżki na przyszłe sesje. Rewelacja.

Na pewno skorzystamy w przyszłości z usług geniusfotostudio.

Polecam wszystkim, nie zastanawiajcie się nie szukajcie innych bo taniej nie warto, szkoda czasu. Ja straciłem 2 dni na dzwonienie po innych a i tak wybrałem tego fotografa i nie żałuję 🙂.

Jeszcze raz dziękujemy.

Paweł Nieradz

Bardzo polecam to studio szybko i solidnie zrobione zdjęcia mila atmosfera i przede wszystkim ceny konkurencyjne nigdzie bym nie zapłaciła tyle co geniusfotostudio jeszcze raz polecam i dziękuje za piękne zdjęcia lenka bardzo zadowolona

Małgorzata Antczak

Bardzo piękne i profesjonalnie zrobione zdjęcia a efekt w postaci foto-książki wspaniały:) Najpiękniejsza pamiątka z chrztu naszej córeczki. Serdecznie polecam:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy:)

Gabriela Półchłopek Dutkiewicz

Geniusfotostudio – mielimy ten zaszczyt i jedna z nagród była sesja zdjęciowa – wykonana profesjonalnie z anielska cierpliwością do dzieci 🙂 bardzo mili ludzie z aparatem 😉 śliczne zdjęcia, przyjemna atmosfera w trakcie ich robienia- z czystym sumieniem mogę przyznać ze warto jest współpracować z geniusfotostudio – gorąco polecam 🙂 🙂

Marta Zakrzewska-Solska

Dziękuje za sesje zdjęciową. Super podejście zarówno ja i Michalinka jesteśmy zadowolone:). Sesja przebiegła bardzo sprawnie i sympatycznie. Michalinka świetnie się bawiła;) Mamy wspaniała pamiątkę. DZIEKUJEMY

Dorota Jas

polecam wszystkim usługi naszego fotografa ślubnego , profesjonalizm w każdym calu … album ślubny wykonany ponad moje oczekiwania …

Łukasz Wszerad

Chciałam bardzo podziękować za super sesję reklamową moich małych robótek ręcznych. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecam firmę, naprawdę warto

Paulina Kałkowska

Dziś obejrzałem album który zamówiła moja żona. Jestem pod wielkim wrażeniem że można coś tak wspaniałego stworzyć. Piękny album, super umiejscowienie zdjęć, elegancka szata graficzna z wspaniałymi dodatkami. A co najważniejsze za niewielki pieniądze. STUDIO GODNE POLECENIA. Więc POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ WARTO. Lepiej zainwestować w profesjonalne wykonanie niż później żałować i płacić drugi raz za to samo.
POLECAM!!!!

Bogdan Kołpaczewski

Dziękuję za super Foto-książki, wykonane bardzo gustownie, oryginalnie i dziecięco aż miło popatrzyć.

Profesjonalne podejście do klienta, słowność, rzetelność, punktualność co do minutki, cierpliwość, naprawdę godne polecenia studio. Dziękuję ślicznie! Gorąco polecam !!

Ewelina Roman

otrzymaliśmy wspaniałe kalendarze na rok 2015 🙂 kolorowe…dziecięce…gustowne…odpowiednio dobrane ozdobniki…wykonane bardzo profesjonalnie….Jak najbardziej polecam dla użytku własnego lub w formie prezentu….super! POLECAM!POLECAM!POLECAM!

Ewelina Rosińska

Właśnie otrzymałam śliczny album rodzinny, rewelacja 450 zdjęć z fajnym komentarzem i gustownymi ozdobnikami. Jakość super bardzo profesjonalnie zrobiony w cenie najniższej na runku . Polecam !

Irena Kołpaczewska

 

Wiele więcej opinii na www.facebook.com/geniusfotostudio, powyższe opinie zostały zaczerpnięte z tego samego źródła.

Zapisz

Zapisz