Nazywam się Grzegorz Mierzejewski i jestem fotografem.

F

otografią interesuję się od dzieciństwa. Pamiętam mój pierwszy aparat “Zenit”. Te nieprzespane noce przy wywoływaniu filmów. Ale technologia poszła na przód i całe szczęście :-).

Fotografia w moim przypadku to pasja, której poświęcam cały swój czas. Ciągle pstrykam, czytam i dyskutuję z innymi na temat zdjęć. Co zmienić, co ulepszyć, w jaki sposób zaskoczyć. Całe szczęście, że moja żona jest wyrozumiała i nie przeszkadza jej to że zawsze z nami jest jeszcze on “Canon”.

Profesjonalnie zajmuję się fotografowaniem od kilkunastu lat. Z wykształceniem się rozminąłem, ukończyłem Politechnikę Wrocławską i dopiero po kilku latach doszedłem do wniosku że praca przy biurku nad projektami to nie dla mnie. Z dnia na dzień podjąłem decyzję, że wracam do swojej pasji, przez co musiałem emigrować za granice, w celach zarobkowych, aby zakupić sprzęt (który nie jest tani, dysponujemy pełno-klatkowymi aparatami firmy Canon i wszystkimi obiektywami serii L Canon). Dużo wyrzeczeń, ale się udało. Przy okazji ukończyłem Telford College of Arts and Technology w Edynburgu. Gdzie nawiązałem liczne kontakty w śród znanych fotografów, często piszemy i wymieniamy się spostrzeżeniami.

Tyle o mnie.

W mojej ofercie możecie znaleźć pełen zakres fotografii, od ślubnej po chrztu, portrety … a kończąc na reklamie.

Chciałbym podziękować moim dotychczasowym klientom za zaufanie, ciepłe słowa i tak liczne komentarze na facebooku. Jeszcze raz dziękuję.

Grzegorz Mierzejewski

 

geniusFOTOSTUDIO marka i domena należy do:

PickEnglish Magdalena Mierzejewska

NIP 928-18-41-083