Fotografia reklamowa

Nasi klienci to między innymi:

 

 

Fotografia reklamowa czy produktowa. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w realizacji wizji Klienta, zaczynając od przygotowania produktu, na zaawansowanej postprodukcji kończąc. Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, że wykonane zgodnie ze wskazówkami Klienta zdjęcia są na wysokim poziomie i skutecznie sprzedają produkt! Nasz profesjonalizm gwarantuje realizację zlecenia w krótkim czasie i w ramach ustalonego budżetu.

Nasi Klienci to zupełny miszmasz jeśli chodzi o miejsce prowadzenia działalności czy specyfikę produktów. Są to zarówno firmy mniejsze, często dopiero startujące, jak i duże, wszystkim znane marki. Zapraszamy do ich grona!

Kilka zdań na nasz temat od naszych klientów:

Jestem bardzo zadowolony z usług geniusFOTOSTUDIO. Pan Grzegorz jest profesjonalnym fotografem, który potrafi dostosować się do potrzeb klienta. Nasze biuro podróży zamówiło sesję zdjęciową dla potrzeb marketingowych i wizerunkowych firmy. Dzięki wprawnemu oku, umiejętnościom i cierpliwości Pana Grzegorza efekty wyszły doskonałe. Dodatkowo słowa uznania należą się za aktywny kontakt, bardzo krótki termin obróbki zdjęć i atrakcyjną cenę usług. Polecam każdemu!

Marcin Hutyra właściciel Wrocław Sightseeing Tours

 

Dziękuję firmie geniusFOTOSTUDIO za wykonanie zdjęć podczas otwarcia restauracji McDonald’s w Żarach. Zdjęcia są wykonane profesjonalnie spełniające najwyższe standardy naszej firmy.

Dominik Szulowski Public Relations Senior Manager w McDonald's Poland

 

Witam Panie Grzegorzu,
My również bardzo dziękujemy za sprawnie wykonane zlecenie, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

Dorota Krakowiak Project Manager Mobeeyo Sp. z o.o.

 

Panie Grzegorzu,
Serdecznie dziękuję za zdjęcia. Współpraca z Panem to czysta przyjemność, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Z pewnością nadal będziemy korzystać z Pana usług.

Karolina Sirko Junior Media Manager w 24/7Communication